X

Puteti compara maxim 4 produse! Primul produs adaugat in lista a fost sters.

Produse
Cosul
meu
Contul
meu
Produse

Cariere

Compania Medident Exim, unul dintre principalii jucatori din piata de echipamente si consumabile dentare angajeaza:

Posturi disponibile:

1. OPERATOR FACTURARE:

Nume Companie: Medident Exim
Localitate: Brasov
Functie: Operator facturare
Tip contract: Full-Time
Nivel studii: medii/ superioare

Descriere job:

  • Intocmeste facturi proforme, facturi fiscale, avize precum si alte documente aferente
  • Emite facturi si documente de insotire a marfurilor si elibereaza toate actele de insotire
  • Pregateste toate comenzile pe baza documentelor emise si se ocupa de expedierea lor
  • Ajuta la incarcarea si descarcarea marfurilor si aranjarea lor in depozit
  • Primeste si prelucreaza comenzi, emite proforme, facturi pentru clienti in programul de gestiune

Cerinte:

  • Studii medii / superioare
  • Bune cunostinte de operare PC si notiuni de contabilitate primara
  • Bune abilitati de comunicare si negociere - planifica si efectueaza distributia echipamentelor catre client
  • Abilitati de a lucra in echipa
  • Minim un an experienta pe un post similar

Te vrem în echipa noastră!
Pentru cei interesati , vă rugăm, trimiteți CV-urile dumneavoastra  pe adresa de e-mail: hr@medidentexim.ro

2. AGENT DE VÂNZĂRI PENTRU:

  • Harghita (Covasna)
  • Iasi
  • Cluj Napoca

Nume Companie

Medident Exim

Functie:

Agent de vanzari

Permis auto:

Categoria B, minim 3 ani

Computer skills:

MS Office, Program gestionare baza de date

Tip contract:

Full-Time

Nivel studii:

Bacalaureat sau studii superioare

Specializari:

Curs de vanzari, cursuri de negocieri, constituie un avantaj

Profilul dumneavoastră:

  • Cinstit, activ, implicat, profesionist, cu  spirit de echipa
  • Capacitate de automotivare
  • Capacitate de a comunica si relationa cu clientii si echipa de vanzari
  • Atentie distributiva, confidentialitate, loialitate, abilitati de negociere

Responsabilitati:

  • Realizarea targetului de vanzari si a indicatorilor de performanta calitativi si cantitativi alocati
  • Planificarea si organizarea propriei activitati cu scopul de a indeplini obiectivele stabilite
  • Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti si monitorizarea acestora
  • Preluarea comenzilor si incasarea contravalorii produselor si serviciilor vandute
  • Respectarea regulamentelor si politicilor companiei
  • Comunicarea interna-externa
  • Dezvoltarea afacerii in concordanta cu strategia de dezvoltare a companiei
  • Gestionarea si intretinerea echipamentelor de lucru
  • Gestionarea carierei

Beneficii:

  • Beneficii dinamice în funcție de rezultate
  • Masina
  • Telefon
  • Tableta palm

Va rugam sa ne trimiteti la adresa : ian@medidentexim.ro, urmatoarele:

  • Scrisoare de Intentie
  • CV-ul cu fotografie
  • Diplome, Atestari
  • Recomandari de la ultimele 2 locuri de munca (cu persoana de contact pentru referinte)
Prenume
Nume
Telefon
Adresa
Comentarii
Ataseaza CV

Informatii
Medident Exim importa si vinde echipamente si consumabile dentare adresandu-se medicilor dentisti, tehnicienilor dentari si facultatilor de profil. Vanzarea se face la nivel national prin reprezentanti de vanzari, magazine de tip show-room si servicii de curierat.

De la infiintarea sa in 1998, angajamentul echipei Medident Exim fata de clientii sai este unul pe termen lung, iar eforturile acesteia se concentreaza pe oferirea produselor si serviciilor de calitate dintre care unele exclusive.

Telefon: 0268.31.55.44
Email: office@medidentexim.ro
înregistrează-te